Sipariş ve Destek 0545 206 89 45
Alan Tarama
Paylaş

Exen V3 Alan Tarama

  • Stok Kodu: EX3
  • Kategori: Alan Tarama
  • Markalar: Uğur Elektronik
KDV Dahil
7,500.00TL
Stok 5+

TIKLA WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER

0545 206 89 45

Whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin

ordu dedektör iletişim

Ordu Dedektör olarak Akdeniz bölgesindeki definecilerin Alan Tarama Cihazı ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz,Uğur Dedektör Karadeniz bayi Ordu Dedektör Exen V3 Alan Tarama Cihazı satışını yapmaktadır.
 

alan tarama ordu dedektör
 

Alan Tarama Exen,Serilerinin En Üst Versiyonudur.Exen V3'ün Diğer Alan Taramalara Nazaran Bir çok Farklı Avantajı Vardır Bunlardan 1.si  Exen V3, 2 Alan Taramanın Yapmış Olduğu İşi Tek Başına Yapar Çünkü Exen V3'te Hem Tek Kişilik Kullanım Özelliği Hemde İki Kişilik Kullanım Özelliği Mevcuttur.Exen V3 Alan Tarama İle Bulduğunuz Gömülerin Tahmini Derinliklerinide Öğrenebilirsiniz,Derinlik Hesaplama İçin Exen V3'te Derinlik Hesaplama Kabloları Sete İlave Edilmiştir.Define Avcıları ve Boşluk Avcılarının Geniş Arazideki En Büyük Sıkıntısı Uzak Mesafelerdeki Gömülerin Tespitini Yapamamaktır.Exen V3 Alan Tarayıcı İle Bu Sorun Ortadan Kalktı 500 m2 Alan İçerisindeki Defineleri Kısa Sürede Tespit Etmek Artık Mümkün,Ayrıca Mezar,Oda,Mahzen,Tünel Gibi Kaya İçerisinde ve Toprak İçerisindeki Boşluklarıda Exen V3 Alan Tarama Cihazı İle Tespit Edebilirsiniz.Tutma Aparatlarının İçerisindeki Özel Karışım Sayesinde Altın,Boşluk ve Kıymetli Elementleri Daha Yüksek Hassasiyet İle Bulabilirsiniz.

 

Alan Tarama Cihazı Exen Aynı Zamanda Frekans Desteği ile Çalışır.Zorlu Hava Koşullarında,Dağlık ve Mineralli Arazilerde,Ormanlık ve Sık Çalılıkların Olduğu Alanlarda,Kapalı ve Dar Mekanlarda Size Kolay Çalışma İmkanı Sağlar.Zorlu Hava Koşullarında Alan Tarama Cihazınızı Gönül Rahatlığı İle Kullanabilirsiniz.Exen'in En Büyük Avantajlarından Bir Taneside Kendi Sınıfındaki Tüm Alan Tarama Cihazlarına Nazaran Daha Derin Olmasıdır.Ciddi Derinliklerdeki Define ve Boşlukları Kaçırmadığı İçin Definecilerin En Çok Tercih Ettiği Sistemlerden Birisidir.

 

Bugün Dedektör ve Yer Altı Görüntüleme Cihazları Kullanan Tüm Yer Altı Araştırmacıları, Bu Cihazların Yanına Geniş Arazilerde Yardımcı Cihaz Olarak Kullandığı Alan Tarama Cihazları Sizi En Kısa Zamanda Noktaya %80 Başarı Oranı İle Yaklaştırır.Alan Taramanın Götürmüş Olduğu Yeri Dedektör ve Yer Altı Görüntüleme Cihazı (GPR) Kullanarak Noktanın Tespitini %100'e Çıkarmak Elinizde.Alan Tarama Exenİncelemeden Geçmeyin !

Alan Tarama Cihazı Exen

ALAN TARAMA EXEN

ÇİFT ELEKTRONİK KUTU İLE ŞANSINIZI İKİYE KATLAYIN  
Exen V3 Alan Tarama İle Arazide Avantajlı Olan Sizsiniz.Çünkü Exen V3, 2 Adet Elektronik Kutuya Sahiptir.Kutulardan 1 Tanesini Define Aradığınız Araziye Saplayarak Toprak Altındaki Yanıltıcı Sinyalleri En Aza İndiriyorsunuz,Diğer Elektronik Kutunuz Belinize Takarak Havadaki Frekansları Çok Daha Hızlı ve Çok Daha Az Hata İle Daha Net Sonuçlar Alabilirsiniz.
Yani Exen V3'ün 2 Elektronik Kutu Avantajı Şansınızı 2'ye Katlayın.

 

Alan Tarama Exen

EXEN V3 ALAN TARAMA İLE İSTEDİĞİNİZ MODDA ÇALIŞIN

EXEN V3 Alan Tarama 6 Farklı Arama Moduna Sahiptir.
Altın Modu 
Boşluk Modu
Gümüş Modu (Tüm Metal)
Su Modu
Diğer
Değerli
Frekans Desteği Sayesinde Hata Payını En Aza İndirir.
Exen V3 Alan Taramaya Eklenen Frekans Toplayıcı Propları Sayesinde Hedef Tespitleriniz Daha Kolay Olacak.
Mükemmel Derinlik,Maksimum Çevre Tarama Özelliği İle Exen V3 Alan Tarama Cihazı Arazideki En Büyük Tutkunuz Olacak Otomatik Kullanımı,Ergonomik Frekans Kutusu,Hafif Taşıma Aparatları İle Yorulmadan Size Zevkli Bir Arama İmkanı Sağlayacaktır.

Exen V3 Alan Tarama İle Kısa Sürede Net Sonuç 

 

Alan Tarama Cihazı Mersin Dedektör

 

TEK KİŞİLİK ÖZEL TABANCA SİSTEMİ

Exen V3 Alan Tarayıcı Arazide Tek Başınıza Yapacağınız Çalışmalarda Sizi Kısa Sürede Sonuca Götürecek Tabancaları İle
Sınıfındaki Diğer Alan Tarama Sistemlerine Göre Çok Daha Verimlidir.Özel Frekans Toplayıcı Yuvarlak Propları İle Altın,Gümüş,Bakır,Bronz,Mezar,Oda Gibi Obje ve Boşlukları Çok Daha İyi Tespit Etmenizi Sağlar.

Definecilerin Özellikle Zorlanmış Olduğu Dağlık Araziler,Sık Ormanlar,Mineralli Araziler,Islak Zeminler,Dedektör ve Görüntülü Cihazların Çalışmakta Zorlandığı Kapalı Mekanlarda Özel Tabancaları İle Exen V3 Size Bu Tip Zorlu Alanlarda Çalışma İmkanı Sunar,Tek Yapmanız Gereken Tabancaları Kurup Arazide Yürümek.Altın Aramalarında ve Boşluk Tespitlerinde Exen V3 Sizin Arazideki En Büyük Yardımcınızdır  
ALTIN VE BOŞLUK AVCISI EXEN V3 ALAN TARAMA

 

Exen Alan Tarama

 

RAHAT KULLANIM YÜKSEK VERİM

EXEN V3 ALAN TARAMA İKİ KİŞİLİK KULLANIM
Arazideki Tutuş Şekli İle En Avantajlı Sistemlerden Birisidir.Çift Kişilik Kullanım Özelliği Sayesinde Arazideki Aşırı Rüzgar ve Kullanıcının Acemiliğinden Kaynaklanan Tutuş Şeklini Minimize Ederek Arazide Kullanıcıya En Az Hata Payı İle Çalışma İmkanı Sunar.

İki Kişilik Kullanım Avantajı İle Alan Taramanızdan Maksimum Verim Alabilirsiniz.Bu Sistem Günümüzde Definecilerin Hala En Çok Tercih Ettiği Kullanım Sistemidir.
Exen V3 Alan Tarama Cihazı Geniş Mesafeleri Kısa Sürede Size Tarar,Define ve Boşluğu Size Tespit Eder.Maksimum Derinliği Sayesinde Tüm Altın ve Boşlukları Tespit Edebileceksiniz. 
ZORLU HAVA KOŞULLARINDA MÜKEMMEL SONUÇ

 

hazneli alan tarama cihazı

HAZNELİ ALAN TARAMA
Exen V3 Alan Tarama Cihazı   Frekans Destekli ve Tabancalar İçerisinde Bulunan Özel Karışım Sayesinde Sınıfının En İyi Alan Tarama Cihazı Olma Özelliğini Elinde Tutuyor. Şimdi Exen V3 Yeni Hazneli Sistemi İle Üçüncü Bir Destek Almanız Mümkün.

Hazneli Alan Tarama Nedir ?
Exen V3'un Tabancalarının İçerisinde Define Avcılarının Aradığı Objeye Daha Kuvvetli Çekmesini Sağlayan Gizli Bir Hazne Bulunmaktadır.Örneğin Sizin Aradığınız Obje Altın İse ve Altına Daha Kuvvetli Çekmesini İstiyor İseniz Hazneye Ufak Bir Altın Parçası Koymanız Yeterli.Bu Diğer Aradığınız Objeler İçinde Geçerlidir.
*Bu Seçenek Kullanıcının Tercihine Bırakılmıştır.Cihaz Frekans ve Tabanca İçerisinde Bulunan Özel Karışımı İle Zaten Kullanıcısına  En Üst Seviyede Performans Sağlamaktadır.

 

SİZE İSTEDİĞİNİZİ BULUR

Exen V3 Alan Taramanın En Güzel Özelliklerinden Bir Taneside Size Seçim İmkanı Sunması.Örneğin Siz Ne Aramak İstiyorsanız Onu Ayarlayıp Arama Yapabilirsiniz.
 Aradığınız Mezar,Oda,Mahzen,Tünel Gibi Bir Boşluk İse Elektronik Frekans Kutunuzu Boşluk Moduna Almanız Yeterlidir.Yada Sizin Aradığınız Altın Türü Bir Gömü İse Frekans Düğmenizi Altın Moduna Getirerek Altın Araması Yapabilirsiniz.Seçim Yapmak Sizin Elinizde

Uğur Elektronik Yer Altı Araştırmacılarının İsteği Doğrultusunda Üretmiş Olduğu Alan Taramalarında Tercih Modu Ekleyerek Kullanıcılarının Arazide En Verimli Şekilde Çalışmasını ve Neticeye Gitmesini Amaçlamıştır.
Exen V3 Alan Tarama Cihazı İle Tercih Yapmak Sizin Elinizde 

 

alan tarama derinlik hesaplama

Alan Tarama Derinlik Hesaplama Her Zaman Zor Bir Olaydır.Şimdi Exen V3 Alan Tarayıcı İle Tahmini Bir Derinlik Almanız Mümkün.Exen V3 Alan Tarama Cihazının Yanında Verilen Derinlik Hesaplama Kabloları İle Bulmuş Olduğumuz Altın ve Boşlukların Tahmini Olarak Derinliğini Hesaplayabilirsiniz.Almış Olduğunuz Derinlik %70 Doğruluk Oranı İle Değerlendirebilirsiniz.Kesin ve Net Bir Derinlik İçin Derinlik Hesaplama Özelliği Olan Bir Dedektör veya Yer Altı Görüntüleme Cihazı Kullanmanız Tam Bir Derinlik İçin Zorunludur. 

 

alan tarama cihazı, define çubuğu, elektronik alan tarama, mineralli alan tarama,mersin alan tarama

 

Exen V3 Alan Tarama Teknik Özellikleri

Renkli TFT Ekran
7 Farklı Dil
6 Farklı Frekans
Manuel Frekans Ayarı
İstenen Madde Arama
Çift Kişilik Kullanım Sistemi
Derinlik Hesaplama
Elektronik Sistem + Bionic Sistem
Altın Arama Modu
Boşluk Arama Modu
Değerli Arama Modu
Su Arama Modu
Özel Arama Modu
Diğer Metal Arama Modu
Tekli Kullanım Sistemi
Frekans Üretici
Ayarlanabilir Tarama Mesafesi
Her Hava Koşulunda Çalışma
Kaya İçerisini Görme
Çift Elektronik Kutu
Şarj Edilebilir Batarya
Maksimum Mineral Eleme


Bucak Mahallesi Doktor Sadık Ahmet Caddesi No:12 Ordu/Merkez

0545 206 89 45
info@domainadi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.